Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[FOTO] Motocyklista walczy o życie. Sprawca wypadku w Drogomyślu był kompletnie pijany!

W niedzielę, 4 sierpnia około godziny 14:00 na DK-81 w Drogomyślu doszło do poważnego w skutkach wypadku drogowego. Motocyklista kierujący zabytkowym motocyklem marki BMW, zderzył się tam z samochodem osobowym marki Renault Kangoo.

Zdarzenie miało miejsce na pasie w stronę Pawłowic w rejonie skrzyżowania z ulicą Wiejską. Jak informuje lokalny serwis ViFi powołując się na rozmowę z podkom. Rafałem Domagałą z cieszyńskiej Policji – kierowca Renault nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem, który na skutek wypadku został przetransportowany do szpitala Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym w ciężkim stanie.

Z ustaleń śledczych wynika, że kierujący Renault Kangoo miał cofnięte uprawnienia ze względów zdrowotnych. Badanie policyjnym alkomatem dało wynik ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Z nieoficjalnych informacji do jakich dotarł serwis Bielskie Drogi wynika, że stan rannego motocyklisty jest bardzo ciężki, a rokowanie niepewne. Mężczyzna przeszedł skomplikowaną operację. Przebywa na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej. Lekarze walczą o jego zdrowie i życie.

Miejsce: 
Drogomyśl
Autor filmów: 
nadesłane przez czytelnika / Łukasz
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
Autor zdjęć: 
nadesłane przez czytelnika / Łukasz
 
 

Partnerzy medialni