Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[FOTO] Wypadek na S-52 w Bielsku-Białej. Cztery osoby w szpitalu!

W czwartek, 8 sierpnia około godziny 11:45 na S-52 w Bielsku-Białej doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Na jezdni w stronę Żywca i Katowic przed zjazdem na aleję Andersa dachował samochód terenowy. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Cztery osoby podróżujące pojazdem trafiły do szpitala. Były to dwie osoby dorosłe i dwójka dzieci. Przyczyna zdarzenia nie jest na tę chwilę dokładnie znana. Jak udało nam się wstępnie ustalić, najprawdopodobniej do dachowania przyczynił się inny pojazd, który gwałtownie zmienił pas ruchu. Życiu poszkodowanych nie zagraża niebezpieczeństwo. Sprawę wyjaśniają policjanci z bielskiej drogówki.

W czasie interwencji służb ratunkowych i czynności dochodzeniowo-śledczych ruch na drodze ekspresowej był znacznie utrudniony. Wyłączone były dwa z trzech dostępnych w tym miejscu pasów ruchu. Utworzył się spory korek, który spotęgował się podczas załadunku rozbitego auta na lawetę. Drogę trzeba było zamknąć na około piętnaście minut. Wszystko wróciło do normy około godziny 13:00.

Miejsce: 
BIelsko-Biała
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
Autor zdjęć: 
Bielskie Drogi
 
 

Partnerzy medialni