Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[KONKURS] Zgarniaj nagrody z wlepkami i ramkami Bielskie Drogi

Od początku lutego bieżącego roku możecie wziąć udział w konkursie, w którym kierowcy posiadający wlepkę lub ramkę Bielskie Drogi, zgarniają ciekawe nagrody i upominki. Partnerem zabawy są Stacje Kontroli Pojazdów Speed Car w Bielsku-Białej i Serwis Rabbit z Bielska-Białej. 

Do konkursu to Wy macie możliwość zgłosić się sami. Każdy pojazd raz w roku musi przejść obowiązkowy przegląd z wpisem do dowodu rejestracyjnego, który potwierdza dopuszczenie pojazdu do ruchu. Przegląd bez względu na to, którą stację kontroli pojazdów wybierzecie wszędzie kosztuje tyle samo (cena ustawowa). Wybierając się na przegląd do Speed Car Bielsko-Biała, która posiada dwie stacje kontroli pojazdów (al. Andersa 133 i Daszyńskiego 54), jeśli wyrazicie wolę udziału w konkursie diagnosta zrobi zdjęcie z wlepką lub ramką Bielskie Drogi i prześle je nam. 

Rabbit - Twój serwis samochodowy mieszczący się przy al. Andersa 133 (budynek SKP) dołącza się do zabawy. Tam możecie wykonać dowolną usługę związaną z serwisem Waszego pojazdu i także dołączyć do udziału w konkursie. Każdego miesiąca spośród nadesłanych do nas zdjęć, Pixel i Brunon wybiorą szczęśliwca, który dostanie upominek o wartości 300-500zł. Dodatkowo dwie osoby otrzymają nagrody pocieszenia o wartości 50-100zł. Tak jak w poprzednich edycjach, ramka + wlepka dają podwójną szansę na wygraną!

Konkurs trwa rok czyli do 31.01.2021, a do 5-go dnia następnego miesiąca są podane wyniki (np. wyniki z kwietnia są podawane do dnia 5 maja). Laureaci mają czas do końca kolejnego miesiąca na odbiór nagrody (np. odbiór nagrody wygranej w kwietniu musi nastąpić w maju). W przypadku braku zgłoszenia się zwycięzcy, nagroda przechodzi na kolejny miesiąc. Mamy nadzieję, że wszystko jest zrozumiałe. 

Darmowe wlepki są dostępne na stacjach kontroli pojazdów Speed Car. Przy przeglądzie można otrzymać także darmowe ramki pod tablice rejestracyjne.

Kierowcy samochodów młodszych niż pięć lat mogą czuć się pokrzywdzeni, ale to także przewidzieliśmy (auta do pięciu lat podlegają przeglądowi po trzech latach od zakupu i kolejny po dwóch latach). Mogą oni raz w roku przyjechać na darmowe, niezobowiązujące badanie techniczne bez wpisu do dowodu rejestracyjnego. Tym sposobem także mogą dołączyć do zabawy. 

Regulamin promocji dostępny tutaj. 

 
 

Materiały partnerów

28 Maj 2020
Trudne zimowe warunki na drogach dają się we znaki nie tylko nam, ale również naszym samochodom. Mróz, śnieg, zamarzająca woda, wahania temperatur, duża wilgotność powietrza – to wszystko nie sprzyja podzespołom naszego samochodu. Zima często weryfikuje faktyczny stan naszego pojazdu, a my jako...
18 Maj 2020
Nie da się ukryć, że jazda motocyklem cieszy się ogromną popularnością. Przyjemność jaką daje to hobby jest nie do opisania. Nie da się także ukryć, że jazda na motocyklu może być niebezpieczna, a szczególnie wtedy, gdy zlekceważymy podstawowe zasady związane z odpowiednim ubiorem.Czy buty...
29 kwi 2020
Wybór idealnego samochodu dla rodziny nie należy do najłatwiejszych. Mnogość ofert przedstawianych przez producentów może niejednokrotnie przytłoczyć potencjalnego klienta. Należy także pamiętać, że każda rodzina ma inne wymagania, dla jednych idealnym rozwiązaniem będzie Volvo V60, natomiast dla...

Partnerzy medialni