Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[KONKURS] Zgarniaj nagrody z wlepkami i ramkami Bielskie Drogi

Od początku lutego działamy z dobrze znanym Wam konkursem, w którym kierowcy posiadający wlepkę lub ramkę Bielskie Drogi, zgarniają ciekawe nagrody i upominki. Przez dłuższy czas zastanawialiśmy się czy i w jakiej formie kontynuować zabawę, ale pewnego wieczoru słowo się rzekło i czas działać. Tak więc działamy 

W poprzednich edycjach to my zgłaszaliśmy Was robiąc zdjęcia Waszych samochodów. Pojawiło się sporo głosów pretensji, że nie bywamy we wszystkich regionach miasta, nie w każdej dzielnicy itp.

Problem został rozwiązany, bo teraz Wy macie możliwość zgłosić się sami. Każdy pojazd raz w roku musi przejść obowiązkowy przegląd z wpisem do dowodu rejestracyjnego, który potwierdza dopuszczenie samochodu do ruchu. Przegląd bez względu na to, którą stację kontroli pojazdów wybierzecie wszędzie kosztuje tyle samo (cena ustawowa). Na przeciw konkursowi wyszła dobrze Wam znana firma Speed Car Bielsko-Biała, która posiada dwie stacje kontroli pojazdów (al. Andersa 133 i Daszyńskiego 54).

Wybierając się na przegląd właśnie tam, jeśli wyrazicie wolę udziału w konkursie diagnosta zrobi zdjęcie z wlepką lub ramką Bielskie Drogi i prześle je nam. Dodatkowo Rabbit - Twój serwis samochodowy mieszczący się przy al. Andersa 133 (budynek SKP) dołącza się do zabawy. Tam możecie wykonać dowolną usługę związaną z serwisem Waszego pojazdu i także dołączyć do udziału w konkursie. Każdego miesiąca spośród nadesłanych do nas zdjęć, Pixel i Brunon wybiorą szczęśliwca, który dostanie upominek o wartości 300-500zł. Dodatkowo dwie osoby otrzymają nagrody pocieszenia o wartości 50-100zł. Tak jak w poprzednich edycjach, ramka + wlepka dają podwójną szansę na wygraną.

Konkurs trwa rok czyli do 31.01.2021, a do 5-go dnia następnego miesiąca są podane wyniki. Laureaci mają czas do końca kolejnego miesiąca na odbiór nagrody. W przypadku braku zgłoszenia się zwycięzcy, nagroda przechodzi na kolejny miesiąc. Mamy nadzieję, że wszystko jest zrozumiałe. O zabawie będziemy jeszcze przypominać 

Za miesiąc luty głównym prezentem jest kamera samochodowa Viofo A119. Zachęcamy do udziału 

Darmowe wlepki są dostępne na stacjach kontroli pojazdów Speed Car. Przy przeglądzie można otrzymać także darmowe ramki pod tablice rejestracyjne.

Kierowcy samochodów młodszych niż pięć lat mogą czuć się pokrzywdzeni, ale to także przewidzieliśmy (auta do pięciu lat podlegają przeglądowi po trzech latach od zakupu i kolejny po dwóch latach). Mogą oni raz w roku przyjechać na darmowe, niezobowiązujące badanie techniczne bez wpisu do dowodu rejestracyjnego. Tym sposobem także mogą dołączyć do zabawy. 

Regulamin promocji dostępny tutaj. 

 
 

Materiały partnerów

27 Mar 2020
Czym jest flota samochodowa?Flota pojazdów samochodowych to mechanizm mający istotne znaczenie dla funkcjonowania poszczególnych firm, ponieważ odpowiedzialna jest za sukcesywne transportowanie towarów między poszczególnymi punktami. Chętnych na jej wdrożenie przedsiębiorców jest coraz więcej,...

Partnerzy medialni