Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[FOTO] Szczyrk: zderzenie dwóch pojazdów. Jeden z nich dachował

Do groźnie wyglądającej kolizji dwóch pojazdów doszło w poniedziałek, 16 marca około godziny 10:30 na skrzyżowaniu Beskidzkiej z Graniczną w Szczyrku. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.

Z ustaleń policjantów wynika, że do kraksy doprowadził kierowca dostawczej Dacii, który wyjeżdżał z ulicy Granicznej na ulicę Beskidzką w stronę centrum Szczyrku. Wymusił on pierwszeństwo na kierowcy Mitsubishi, który poruszał się w stronę Bielska-Białej. Siła uderzenia była na tyle duża, że japoński samochód koziołkował i zatrzymał się dopiero na chodniku. Szczęśliwie w pobliżu nie było pieszych.

Żaden z uczestników nie doznał poważnych obrażeń ciała. Sprawa zakończyła się więc mandatem. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami, które trwały przeszło godzinę.

Miejsce: 
Szczyrk
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
Autor zdjęć: 
Panda
 
 

Materiały partnerów

27 Mar 2020
Czym jest flota samochodowa?Flota pojazdów samochodowych to mechanizm mający istotne znaczenie dla funkcjonowania poszczególnych firm, ponieważ odpowiedzialna jest za sukcesywne transportowanie towarów między poszczególnymi punktami. Chętnych na jej wdrożenie przedsiębiorców jest coraz więcej,...

Partnerzy medialni