Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[FOTO] Na pustej drodze też może przytrafić się przykra przygoda

Do zdarzenia doszło w środę, 18 marca około godziny 22:20 w Czechowicach-Dziedzicach na skrzyżowaniu Traugutta, Słowackiego i Studenckiej. Samochód osobowy marki Volkswagen Golf uderzył w latarnię. Interweniował patrol drogówki i zespół ratownictwa medycznego.

O tej porze przeważnie na ulicach miast jeszcze jest dość spory ruch. Tysiące osób wracają do domów z drugiej zmiany w dużych zakładach pracy. Jednak nie w czasie epidemii koronawirusa, bowiem większość zakładów nie pracuje lub znacząco ogranicza produkcję. Tym razem było pusto, jednak nie trzeba dużego ruchu by spowodować kolizję. Wystarczy chwila nieuwagi. Trzeba o tym pamiętać o każdej porze dnia i nocy, bez względu na natężenie ruchu.

Kierująca Volkswagenem Golfem tłumaczyła, że zbyto mocno skręciła kierownicą i zawadziła o latarnię. Ratownicy medyczni przebadali osoby podróżujące pojazdem - nic poważnego im się nie stało. Nie było konieczności hospitalizacji. Policjanci ukarali sprawczynię mandatem karnym. Latania nie została poważnie uszkodzona. Utrudniania trwały godzinę.

Miejsce: 
Czechowice-Dziedzice
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
Autor zdjęć: 
nadesłane przez czytelnika
 
 

Materiały partnerów

27 Mar 2020
Czym jest flota samochodowa?Flota pojazdów samochodowych to mechanizm mający istotne znaczenie dla funkcjonowania poszczególnych firm, ponieważ odpowiedzialna jest za sukcesywne transportowanie towarów między poszczególnymi punktami. Chętnych na jej wdrożenie przedsiębiorców jest coraz więcej,...

Partnerzy medialni