Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[ZDJĘCIA] Marzec jakiego jeszcze nie było. Marzec jakiego nikt się nie spodziewał...

Gdyby ktoś kilka miesięcy temu powiedział nam jak dziś będzie wyglądał nasz świat, to uznalibyśmy go za wariata.

Pozamykane galerie, restauracje, kina, muza, teatry, szkoły, przedszkola etc. Pustki na ulicach miast, w kościołach, parkach i wszystkich miejscach, gdzie zazwyczaj tłumnie gromadzi się społeczeństwo. Surrealistyczna wizja epidemii, którą mieliśmy okazję poznać w filmach katastroficznych, towarzyszy nam w ostatnim czasie. I nie jest to wizja reżyserów - to się dzieje naprawdę. 

Wszyscy mamy nadzieję, że to niedługo się skończy. Pytacie kiedy - to chyba jedyne pytanie, na które dziś nie sposób udzielić odpowiedzi. Tego dokładnie nie wiedzą nawet najlepsi naukowcy na świecie. 

Trzymajcie się zdrowo, uważajcie na siebie oraz bliskich. I przy okazji łapcie świeżą porcję zdjęć, których obraz miejmy nadzieję niedługo pozostanie tylko smutnym wspomnieniem. 

Miejsce: 
BIelsko-Biała
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
Autor zdjęć: 
Bielskie Drogi
 
 

Materiały partnerów

27 Mar 2020
Czym jest flota samochodowa?Flota pojazdów samochodowych to mechanizm mający istotne znaczenie dla funkcjonowania poszczególnych firm, ponieważ odpowiedzialna jest za sukcesywne transportowanie towarów między poszczególnymi punktami. Chętnych na jej wdrożenie przedsiębiorców jest coraz więcej,...

Partnerzy medialni