Bieżące informacje z dróg Bielska-Białej i najbliższych okolic
Dodaj informację 518 176 078

[FOTO] Kraksa w Zabrzegu. Seat zatrzymał się na przyłączu gazu!

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 22 marca około godziny 17:00 w Zabrzegu na ul. Do Zapory. Samochód osobowy marki Seat Leon wypadł z drogi. Pojazd zahaczył o rurę z gazem. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Przyczyną kraksy było niedostosowanie prędkości do panujących warunków drogowych. Jak informuje policja, 24-letni kierowca był trzeźwy. Zarówno on jak i jego pasażerka trafili pod opiekę ratowników medycznych. Na szczęście nie stało się im nic poważnego - nie było konieczności hospitalizacji.

Rura z gazem nie została uszkodzona. Nie doszło tym samym do wycieku. Skutki zdarzenia zneutralizowali strażacy. Powiadomiono pracowników pogotowia gazowego. Sprawca kolizji został ukarany mandatem. Droga była zablokowana przez ponad godzinę.

Miejsce: 
Zabrzeg
Autor informacji: 
Bielskie Drogi
Autor zdjęć: 
nadesłane przez czytelnika
 
 

Materiały partnerów

27 Mar 2020
Czym jest flota samochodowa?Flota pojazdów samochodowych to mechanizm mający istotne znaczenie dla funkcjonowania poszczególnych firm, ponieważ odpowiedzialna jest za sukcesywne transportowanie towarów między poszczególnymi punktami. Chętnych na jej wdrożenie przedsiębiorców jest coraz więcej,...

Partnerzy medialni